Hakkımızda


Biz Kimiz

SALVE TEKSTİL

Tecrübeli özel tasarım konfeksiyon ve kumaş tedarikçi firmalarıyla birlik olarak modaya ve mağaza zincirlerine üretim yapmaktadır.
Özel tasarım konfeksiyon ve kumaş tedarikçilerimizle özel tasarım ürünler ve aktif spor grubuna hitap ederek üretim ve ihracat yapmaktadır.
SEDEX, BSCI, REYCYCLE ve Green teknoloji sertifikalarına sahip olan tedarikçiler ile 50.000-100.000/ay kapasiteli çalışmaktadır.
Salve Tekstil kaliteli, hızlı ve doğru fiyat politikalarıyla uluslararası markalarla üretim yaparak tercih edilen üreticiler arasında yerini almaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi ürünler üreterek müşterilerimizin memnuniyetinde doğru sürdürebilirliği sağlamak.
Pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek kaliteli hizmet, uygulamalarını geliştirmek.
Güncel ulusal-uluslararası standartlara yasal mevzuat çerçevesinde kalite yönetim sistemi standartlarına uygun hizmetlerimizi sürekli geliştirmek.
Kalite tekniklerini araştırmayı, gelişime ve pazara hızlı bir biçimde bünyemize doğru bir şekilde uyarlamak.
İhracat yapacağımız ülke ağını genişletmek.
Ülke, sektör ve marka hedeflerimizi en üst düzeye çıkarmak.
Kalite anlayışımızı her zaman uluslararası düzeyde tutmak
Dünya markaları arasında üretim grubumuzla birlikte yer almak.

Misyonumuz

Salve Tekstil sektöründe daimi olarak kalıcılık sağlamak, aynı seviyede değil sürekli olarak pazarın isteği ve gelişimine uyum sağlayarak ileri düzeye kendini taşımaktadır.
Örme kumaş, aktif spor ve bayan genç giyim gruplarından üretim sağlamaktadır.
Hedef pazarımız dünyadaki önemli noktalarda yer almaktadır.
Her geçen gün yeniliğin, gelişimin ortaya çıktığı tekstil sektöründe büyümeyi ve kaliteli hizmet vermeyi kendine hedef edinen sağlam tedarikçi firmalarla birlikte emin adımlarla ilerlemektedir.
‘’Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla teslim etmektir.’’ anlayışını savunmaktayız.
Ülkemize her geçen tedarikçi firmalarımızla iç ve dış piyasada hatırı sayılır yere getirerek daha fazla katkı ve istihdam sağlamak için çalışmaktayız.

For Residential and Commercial Cleaning

Our Staff is trained to clean everything you need!